Урочисті збори ветеранів

PDF Друк
П'ятниця, 08 листопада 2013, 21:38

Урочисті збори ветеранів. 22 липня в ДК ВГС відбулися урочисті збори Луцької громадської організації "Рада ветеранів війни, праці, збройних сил і правоохоронних органів" присвячені 25 - річному ювілею.

22 липня в ДК ВГС відбулися урочисті збори Луцької громадської організації "Рада ветеранів війни, праці, збройних сил і правоохоронних органів" присвячені 25 - річному ювілею. На жаль, не збереглися документи, що дозволили б з точністю сказати, коли відбулося перше засідання міської організації ветеранів, втім, це не настільки важливо. Навіть пішовши на заслужений відпочинок, але молоді душею і небайдужі до долі міста, створеного своїми руками, ті, хто захистив світ від коричневої чуми, відбудували зруйновані міста і села, заводи і фабрики, які створили найбільшу в Європі ГЕС, які не спочивають на лаврах. Вони продовжують активно брати участь у громадському та політичному житті славного міста.

З 25-річним ювілеєм ветеранів Луцька привітали заступник голови Луцької обласної Ради, голова Луцької міської Ради, голова міського округу Марина. У кожного з них знайшлися теплі слова щирої подяки і найкращі побажання на адресу іменинників. Листи подяки, сувеніри, подарункові сертифікати - лише невеликий перелік подарунків, вручених ветеранам, нашим батькам і матерям, дідам і бабусям. Тим, хто дійсно створив в пустельній степу місто-сад, наш улюблений Луцьк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити