Альтернатива елітним парфумам

PDF Друк
Четвер, 21 липня 2016, 09:34

Прекрасною альтернативою відомій брендовій парфумерії є саме наливна. Якщо порівнювати і сам аромат, і склад таких парфумів – вони є аналогами елітних, та тільки коштують значно дешевше. Просто на флаконі, в якому Ви їх купляєте, замість логотипу відомого модного будинку зазначений код. Відповідно, значну частину суми ви заощаджуєте завдяки тому, що не платите за сам бренд, а тільки за продукцію.

Звичайно, основними перевагами наливної парфумерії була і залишається саме ціна, адже купуючи елітну парфумерію Ви сплачуєте кошти не лише за бренд, але і за ексклюзивний флакон та упаковку. Крім того, зазвичай брендові парфуми продаються у флаконах на 30, 50 та 100 мл. Вибір, звичайно, є, та не досить великий. Що ж до розливних духів – їх кількість визначає тільки сам покупець, адже досить важливою для початку є «примірка» парфумів, розуміння того, чи підходять вони саме Вам. Саме тому перший раз рекомендовано купляти тільки декілька мл. Таким чином перед покупкою можна оцінити і якість, і стійкість парфумів.

До того ж є можливість купити парфуми на розлив оптом, і цей варіант ідеально підійде, якщо Ви є власником парфумерного магазину.

Та все таки якщо Ви являєтесь палким прихильником оригінальної продукції, і не хочете користуватись її копією – парфуми на розлив все-одно стануть в пригоді. Саме тоді, коли тільки-но виходить елітна новинка – вона коштує чимало, а мати впевненість в тому, що вона Вам підійде – Ви не можете. Парфумерія на розлив допоможе Вам це зрозуміти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж