Противикрадна система для рушників

PDF Друк
Вівторок, 05 квітня 2016, 13:01

Противикрадна система для рушниківФітнес-клуб - це краса, здоров'я, спорт і, поряд з головним напрямком, якісний сервіс для клієнтів.

У роботі з залучення клієнтів виникають нові ідеї, розробляються нові програми й сервіси, але багато хто забуває про можливі втрати та їх підрахунок. Чим більше клієнтів - тим більше цих самих втрат.

Так на чому ж фітнес-клуби втрачають свої гроші?

Наприклад, власники фітнес-клубів постійно купують рушники, але вони весь час кудись безслідно зникають. І кожен місяць ці втрати перетворюються в значну суму, яку можна порівняти з продажем декількох десятків клубних карт.

Куди ж вони зникають? Найчастіша причина – збираючись поспіхом, відвідувач клубу випадково разом зі своїми речами кладе рушник в сумку, не помічаючи цього. І цей рушник йде з фітнес-клубу разом з відвідувачем, не завжди повертаючись назад.

Велика прохідність клієнтів і постійний обіг рушників не дозволяють обслуговуючому персоналу в належній мірі здійснити контроль за їх рухом та захистити рушники від крадіжок. Чи можливо  вирішити цю проблему та якими методами?

Виявляється, це легко й просто, а найголовніше – недорого. Останнім часом все більшою популярністю серед власників закладів користується противикрадна система для рушників. До складу цієї системи входять: антени-зчитувачі, які можна встановити непомітно в стіни або стелю, програмне забезпечення та RFID-мітки, вшиті в рушники. Секрет у тому, що RFID-мітки непомітні та не відчуваються на дотик, вони не бояться ані вологи, ані температури, ані хімчистки, ані деформації, тому клієнти фітнес-клубів навіть не здогадуються про їх наявність.

Таким чином, якщо відвідувач фітнес-клубу навмисно або випадково спробує винести рушник з клубу, то як тільки він підійде до виходу, в той же час пролунає тривожний звуковий сигнал, а на комп'ютері адміністратора з'явиться повідомлення про тип виробу, який виносять з клубу та його унікальний номер (наприклад: рушник білий великий).

І це тільки одна з переваг системи захисту від крадіжок рушників, що описана на сайті http://www.fresh222.ru/rfid_theft.php.

Інша перевага системи полягає в тому, що, використовуючи ті ж RFID-мітки, можна проводити швидку дистанційну інвентаризацію, використовуючи мобільний термінал збору даних RFID. Зазвичай обсяг текстильних виробів в клубі досить великий і вони можуть перебувати в різних приміщеннях фітнес-клубу, а термінал збору даних RFID при інвентаризації дозволяє зчитувати за одну секунду до 400 виробів.

Ще однією цікавою перевагою системи захисту від крадіжок рушників є те, що її можна доповнити автоматизованим локером для рушників. Це організує самостійну видачу й прийом рушників, не залучаючи до цього обслуговуючий персонал.

RFID-технологія завжди зберігає ваші гроші.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж