Що таке бензопила?

PDF Друк
Понеділок, 07 грудня 2015, 14:36

Бензопила, якщо відкинути хитрі технічні терміни - це така спеціальна машина з бензиновим двигуном, має металевий ланцюг з гострими зубами, яка цими самими зубами і «гризе» непіддатливе дерево...

Та ні, мабуть, все ще простіше: це один з найпоширеніших і незамінних інструментів, призначених насамперед для заготівлі деревини.

Тим не менш, за останні два десятиліття розвиток бензотехніки досить відчутно пішло в гору, що не може не радувати нас, кінцевих користувачів: інструмент став значно компактніше, легше, безпечніше, продуктивніше, зручніше ... А найголовніше - дешевше, і як наслідок - доступніше самому широкому колу покупців.

Основні критерії вибору бензопили

Бензопила є інструментом, який необхідний для швидкого і якісного пиляння деревини. Її принцип роботи пов'язаний з використанням бензинового двигуна та ланцюга. Перші бензинові пили були створені на основі лісопилок і тамтешніх промислових механізмів. Щоб вибрати якісний інструмент необхідно враховувати відразу кілька основних параметрів. А вибрати хорошу бензопилу можна за адресою http://husqvarna-ukraine.com/rus/catalog/pily/pily-benzinovye.

Для початку необхідно точно визначити, наскільки часто буде використовуватися інструмент, тому що від цього буде залежати його клас. Професійна бензопила здатна витримувати значні навантаження і має досить великий період безперервної роботи. На ринку зустрічається три основні класи, кожен з яких передбачає дотримання основних умов експлуатації.

Найпростішим і найдешевшим варіантом стане побутова бензопила. Професіонали повідомляють, що подібний інструмент повинен використовуватися в місяць не більше двадцяти годин. Дана пила не володіє великою потужністю. Але її вага і габарити також невеликі. Подібні бензопили найчастіше використовуються для розпилювання дощок, підготовки бруса і заготівлі дров.

Професійна бензинова пила може використовуватися не менше 17 годин на добу, а 8:00 її можна експлуатувати без найменшої перерви. Якісні бензопили відрізняються високим рівнем надійності і володіють максимальними показниками по функціональності, свого ресурсу та потужності.

При виборі бензопили важливо звернути увагу не тільки на марку і її тип, а також на вагу і потужність. Саме від цих показників безпосередньо залежить комфортність роботи і використання інструменту. Потужність дозволяє інструменту протягувати ланцюг через розпил, а вага потрібно враховувати у разі тривалої роботи, щоб не давати додаткове навантаження на руки. При виборі пилки важливо дивитися і на ланцюг, який зазвичай складається з кованих зубів. Їх якість може відрізнятися в залежності від типу інструменту та виробника. Професіонали радять звернути увагу на крок ланцюга, від якого залежать показники продуктивності і вібрації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж