Як правильно купити квартиру в новобудові?

PDF Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 16:15

Тут ви знайдете все офіційно необхідне, а також практичні поради. Якщо покупкою квартири для вас займається ріелтор, покупцеві все одно потрібно бути в курсі подробиць, щоб не зіткнутися з шахрайством. Рекомендовано до прочитання по одній і саму головну причину: важливо володіти повною інформацією для того, щоб випадково не залишитися без грошей і без квартири. Як зробити все правильно і не наробити помилок на мільйон - читаємо уважно статтю від https://demeevka.com/ru/minds/17/ і мотаємо на вус.

Вибираємо правильного забудовника

Сподобалася новобудова? Насамперед йдіть на сайт забудовника. Перевіряйте: на сайті повинні бути фотографії з місця будівництва, веб-трансляція з будівництва, контакти офісу, і, найголовніше, документи. Документи про компанію: статут, свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво про постановку на податковий облік і виписка з ЕГРЮЛ. Два головних документа про новобудову: дозвіл на будівництво і проектна декларація. Якщо всього цього ви не бачите на сайті, то телефонуйте в офіс і запитуйте документацію - в добротної компанії вам повинні вислати її на електронну пошту на першу вимогу.

Відкрийте проектну декларацію і знайдіть розділ про фінанси. Зазвичай він називається «Фінансові ризики». Там вказано, який банк фінансує будівництво. Забудовник, який отримав проектне фінансування надійного банку - надійний забудовник, у нього можна купувати.

У проектній декларації вказані терміни будівництва. Ви можете подивитися на сайт в розділ «Хід будівництва» і подивіться, чи є свіжі фотозвіти з будівництва. Порівняйте їх з фотографіями двомісячної давності. Якщо є різниця, значить будинок будується. Подивіться веб-трансляцію: дивіться довше п'яти хвилин (довше 5 хвилин - значить це не відеозаглушка), а потім зайдіть на наступний день. Якщо ви бачите один і той же, то чи їх камера зламана, або, що сумніше, забудовник шахраює.

Почитайте в інтернеті все, що знайдете про компанію забудовника. Поцікавтеся відгуками на надійних сервісах. На сайті арбітражного суду http://kad.arbitr.ru/ подивіться, чи немає вимог про банкрутство компанії. У майбутнього банкрута квартиру купувати не потрібно.

Поїдьте в недавно побудований цим забудовником заселений будинок, погуляйте по під'їздах, подивіться сходові майданчики, двері, ліфти, поспілкуйтеся з мешканцями. Ті, хто вже живуть в купленій квартирі, не стануть влаштовувати вам рекламних акцій, а розкажуть все як є. Це цінна інформація. Не забудьте просто постояти в будинку або поруч, і спробувати відчути атмосферу - чи сподобається вам бути мешканцем тут? Це важливо.

Знайомимося з обраним забудовником

Поїдьте на першу зустріч із забудовником в його офіс. Скажіть, що ви хочете взяти зразок договору пайової участі в будівництві. Він буде захищати вас від помилок в будівництві і прострочень. Якщо у вас є друзі-юристи, покажіть їм зразок договору, нехай подивляться.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж