Волинські бізнесмени взялися за виробництво буржуйок для бійців

PDF Друк
Субота, 17 січня 2015, 18:58

бакси в карманеЩе недавно підприємці Юрій Бартошук і Сергій Ткачук займалися своєю справою і їх бізнес процвітав. Проте нещодавно, на одній з зустрічі з знайомі волонтером їхні погляди змінилися. Вони дізналися, як сильно потребують українські солдати в печах і вирішили виробляти їх на своєму виробництві.

За основу буржуйок вони взяли старі радянські моделі. Від них залишили форму, а все інше зробили на сучасний лад. Нові буржуйки можна топити і великими дровами. Також покращена теплоємність буржуйки - для того, що б зберегти її тепло, не обов'язково шукати цеглу, підійдуть навіть пісок і звичайні камені. Вона грубка важить близько 35 кілограм.

На сьогодні виготовлено вже десять таких приладів - вони давно вирушили в зону АТО гріти замерзлих солдатів. Замість грошей за товар хлопці приклеїли на автомобіль українську стрічку.

Зараз бізнес підприємства тільки починає розвиватися, а тому й обсяги продукції невеликі. Бізнесмени нарікають - могли були виготовляти їх набагато більше, але фінанси не дозволяють. Зараз на Україні дуже проста політика - бійцям допомагають хто чим може. Ось чоловіки і зробили посильний і досить важливий внесок. Адже на сході зараз дуже низькі температури.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити