Підприємствам Волині доведеться ділитися технікою з армією

PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 12:19

заправка красного автоДнями відбувся брифінг представників Волинського обласного військового комісаріату. На ньому було вирішено, зібрати з підприємств Волині 80 одиниць техніки для відправлення в зону АТО.

Це рішення приурочено до четвертої воєнної мобілізації, яка триватиме до 19 квітня. За цей час з усієї Волині зберуть дві тисячі військовозобов'язаних і 80 одиниць техніки.

Роман Кулик, тимчасово виконує обов'язки військового комісара Волинського обласного комісаріату відповідає за мобілізацію техніки і розповідав, як це буде відбуватися.

Є конкретний список техніки, якої потребують бойовики в АТО, також виписані і наряду на цю техніку. Всі документи будуть підписані главою обласною державною адміністрацією та передані керівникам тих підприємств, у яких буде вилучена техніка. Таким чином, під четверту хвилю мобілізації потрапляють не тільки люди, але і автомобілі.

Головним чином потрібні вантажні автомобілі, причепи та напівпричепи, а також дорожньо-будівельна техніка. Є потреба в ваговозах та інших засобах, які допоможуть перевозити матеріальне забезпечення.

Техніка відправиться на фронт разом з призовниками.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити