Лучани обурені новими тарифами за газ

PDF Друк
П'ятниця, 20 травня 2016, 11:32

Лучани обурені новими тарифами за газМенше користуватися газовою плитою, загартовуватись у холодному душі чи готувати на зиму теплі ковдри? Нещодавно Уряд встановив єдину ціну на споживання газу. Як до цього ставляться лучани, – дізнавався «Народний контроль».

«Зважаючи на те, що зараз мінімальна заробітна плата становить 1378 грн., а плата за опалення на мою площу – близько 2000 грн., то оплачувати тепло взагалі нереально. Це крок до банкрутства нації», – вважає лучанка Ірина.

Найбільше така «реформа» вдарить по пенсіонерах. Навіть субсидія не рятує.

«У мене пенсія 1400 гривень за 45 років стажу. Але мушу платити за квартиру, куди подінусь» , – зазначає лучанка Людмила Антонівна.

У міській раді Луцька розповіли – напливу людей по субсидії ще немає, таку тенденцію прогнозують на початок опалювального сезону.

«Раніше ми призначали субсидію на 1200 кубів газу за пільговою ціною, зараз ціна буде одна на весь, в тому числі, і літній період. Щоправда, на літо субсидії на опалення не даємо, тому кількість заяв на субсидію зросте ближче до опалювального періоду», – коментує заступник начальника відділу призначення державних допомог Департаменту соціальної політики Луцька Надія Варчук.

Тим часом депутат Верховної Ради України Дмитро Добродомов пропонує перевірити доцільність встановлення нових тарифів:

«Народний контроль» пропонуємо провести аудит діяльності уряду Яценюка, принцип встановлення цих тарифів. Друге – повернути пільгову ціну для малозабезпечених і тих, хто використовує менше газу. І головне – зібрати робочу групу, яка працюватиме над тарифною політикою, долучити до процесу експертів, парламентарів. Тариф має бути прозорим і обґрунтованим, щоб люди зрозуміли, за що платять гроші», – зауважив народний депутат України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #2 ну що 20.05.2016 19:37
довбоеби з каструлями на голові дальше скакати будете.газ був до скачкі чи срачкі по гривні.а тепер тисячі вбитих та газ по сім
Цитувати
 
 
0 #1 Людмила 20.05.2016 12:46
ЯК НА МОЮ ДУМКУ!ЦІ ГРОШІ ЯКІ ВИТРАЧАЮТЬ НА СУБСИДІЇІ НА ПІЛЬГІ(Є ТАКІ! ЯКИМ ЦІ ПІЛЬГИ НАРАХОВУЮТЬ НЕ ЗАСЛУЖИНО!А ТАКИХ ЧИМАЛО!)Збільши ти пенсії,і обгрунтувати, нормальні тарифи на газ,бо видобутого газу в Україні, повністю хватає для населення!!!АЛЕ Ж НАШИМ ОЛІГАРХАМ, ЗАВЖДИ МАЛО, ТА Й ВЗАГАЛІ ЇМ ЦІЛОГО СВІТУ!,ЗАБАГАТО ,А ПОЛОВИНУ, ЗАМАЛО?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити