Хлібокомбінат Волині погасив борги

PDF Друк
Вівторок, 13 січня 2015, 17:26

повернули боргиХлібокомбінат Любешівської райспіжівспілкі вже давно мав борги, які не мав можливості погасити. На сьогоднішній день, як каже прес-служба обласної державної адміністрації, ці борги погашені. Особливо відзначають, що сприяв цьому процесу міністр соціальної політики України Павло Розенко. Він сприяв погашенню борга, який держава не виплатила комбінату.

Йому мер міста відправив подячний лист. Володимир Гунчик висловив свою повагу і вдячність за допомогу, адже завдяки міністру комбінат якісно функціонує: були виплачені зарплати, заплачено за електроенергію та газ і закриті борги постачальникам продуктів.

Така сумна ситуація на підприємстві склалася через не перерахованих державою коштів, за ті продукти, які комбінат поставляв школам свого району. А довг був немаленький - 2 мільйони 600 тисяч гривень.

Деякий час назад, а саме з 24 по 25 грудня, тому голова ОДА був у Києві і зумів переговорити з Павлом Розенко. Саме завдяки цій зустрічі і діям, які зробив міністр соціальної політики України робота хлібокомбінату знову стабільна. Буквально через кілька днів держава повністю погасила свою заборгованість перед підприємством.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити