Луцьк виступив за заборону поліетиленових пакетів

PDF Друк
Понеділок, 15 лютого 2016, 13:13

100% голосів набрала петиція, в які пропонують  заборонити використовувати поліетиленові пакети у Луцьку.

Раніше журналісти місцевого видання закликали всіх розглянути  зареєстровану петицію, щодо заборони реалізації поліетиленових пакетів. Зміст документу інформує, що час руйнування поліетилену триває більше 200 років, а при згоранні, виділяються небезпечні токсини, які великою мірою є загрозою для екологічного стану нашої планети. Наведено приклад багатьох країн світу, в яких вже довгі роки використовуються паперові упакування, а також з тканини, виготовлення і утилізація яких є безпечною для довкілля, і строк їх розкладання в природі є в сотні разів швидшим, в порівнянні виробів з поліетилену.

Автор петиції закликає оберігати навколишнє середовище, для того, щоб створити сприятливі умови для життя майбутнього покоління і залишити  чисте довкілля.

За законом України Луцька міська рада має зобов’язання розглянути петицію. Цей документ, який підтриманий лучанами, обов’язків до розгляду в позачерговому порядку пленарного засідання міської ради. Виконавчий комітет повинен проінформувати громадськість про винесене рішення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити