На що витратять додатковий бюджет в Луцьку?

PDF Друк
Понеділок, 25 січня 2016, 14:15

Внаслідок відшкодувань Волинський бюджет поповнився майже на 700 тисяч гривень. Що вирішить влада: куди виділити додаткові кошти?

гроші

За 2015 рік у місцеву казну Луцька надійшли додаткові гроші шляхом відшкодування суб’єктами господарювання краю аж на 671, 7 тисячі.  Згідно з законодавством України, ці кошти можна виділити на сільськогосподарські, лісогосподарські потреби, на охорону земель згідно з розробленими програмами землеустрою та на поліпшення угідь.

Протягом 2015 року Волинь використала 499 тис. грн відшкодувань. Найбільша частина яких виділена задля проведення нормативної грошової оцінки – 441 тисячі, а 37 тисяч використано на охорону земель.

Отже, «Враховуючи тогорічні витрати, наразі на обласних, міських та сільських рахунках Волинської області налічується 3,6 мільйона гривень» - повідомляють в ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Слід зазначити, що у 2015 році міський бюджет Волині складав більш ніж три мільярди гривень. І як зазначали експерти середня зарплатня зменшилась на 3, 3%.  При прийнятті бюджету голова бюджетної комісії Анатолій Грицюк зазначив: «Бюджет – складний, і не вистачатиме грошей на всі проекти, тому прийдеться від чогось відмовитись».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити