У Луцьку газ буде дешевшим

PDF Друк
Понеділок, 05 січня 2015, 12:34

газовий вогоньНа початок 2015 ПАТ «Волиньгаз» Буде здійснено перерахунок вартості газу. Він стосується тих користувачів, у яких стоять лічильники. Це буде має результат для тих, хто намагається економити на газі.

Діференційована система оплати діє на Україні з 2007 року. Всі громадяни розділені на чотири категорії за використанням природного газу. Національна комісія визначила ціну за газ для кожної з категорій. Але ціна прямо пропорційна кількості використаного газу. Чим більше газу використано, тим вище ціна за газ.

Завдяки такому розкладу людям, які живуть у невеликому іі економлять потрібно буде менше платити за газ. Для того, що б всі підрахунки були вірні ПАТ «Волиньгаз» зобов'язана заново проводити перерахунок цін. Кожен перерахунок контролює держава.

Останні місяці були досить теплими. Якщо сім'ї економили і витрачали не більш 2500 кубометрів, то у них є можливість платити менше. Рік економії дає право перейти в більш приємну цінову категорію по газу. Що б ці дані стали відомі, потрібно подати дані лічильників за адже рік на розгляд. Тільки перший місяць року відбувається перерахунок. Що б з ним не виникло проблем, громадяни повинні забезпечити вільний доступ до своїх лічильників працівникам.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити