Скандальне будівництво на Стрілецькій зупинили до завершення перевірок

PDF Друк
Середа, 08 липня 2015, 15:44

Будівництва 16-квартирного житлового будинку по вулиці Стрілецька, 21б зупинили до проведення експертизи проекту забудови та облаштування проїзду до новобудови.

Про це стало відомо під час засідання виконкому Луцької міської ради у середу, 8 липня.

Як пояснив ініціатор рішення депутат, керівник «Народного Контролю» Волині Павло Данильчук, на попередніх зборах мешканців із представником забудовника МП «Турія» не вдалося знайти компроміс.

«Ми побачили, що забудовник не хоче йти на поступки, виконувати пропозиції людей, які є абсолютно зрозумілими. Мешканці переживають, що буде відбуватися під вікнами їхніх будинків, вони розуміють, що будівництво не до кінця законне і, можливо, розуміє це сам забудовник. Тому ми доповнили попередній проект рішення про призупинення будівництва», - розповів депутат.

За словами Павла Данильчука, у проекті рішення йдеться: забудовник МП «Турія» має замовити експертизу плану облаштування альтернативного доїзду з вулиці Яровиця на державному підприємстві «Укрдержбудекспертиза». Також надати незалежну експертну оцінку з дотримання технічних умов будівництва має інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Волинській області.

Після усіх цих перевірок і затверджень проектів, якщо усе відповідає нормам, забудовник маєзустрітися з мешканцями та структурними підрозділами міської ради та узгодити усі питання щодо продовження будівництва. До слова, рішення виконкому зобов’язує зупинити будівництво до завершення експертизи.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити