На Волині заборонять продавати домашню продукцію на базарі

PDF Друк
Середа, 24 грудня 2014, 18:53

кейтерингВже з 1 лютого 2015 року буде діяти новий закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів». Статті закону свідчать, що люди вже не мають права продавати молочну продукцію та м’ясо домашнього типу. А це значить, що й купити ці товари тепер можна буде лише в спеціалізованих магазинах. Бо на ринках тепер буде незаконним знаходження товарів, які не мають сертифікатів якості.

Люди обурені новим законом. Адже це хоч і виглядає як дії, спрямовані на покращення життя людини, але у нашому вигляді ринків це просто вбиває роздрібну торгівлю. Але люди не опускають руки. Наприклад, продавець м’ясних виробів на одному з ринків Луцька сказав, що готов пройти всю процедуру перевірки якості свого товару. Але проблема в тому, що таке рішення повинен прийняти кожен і зробити це по всім правилам.

Чиновники сказали, що цей закон був прийнятий ще давно, але с кожнім роком його відкладали на більш пізній термін. Але в цьому року вирішили надати йому силу.

Депутати кажуть що цей закон будуть передивлятися, але на сьогоднішній день, після новогу року усі люди, які будуть торгувати на ринках своїми продуктами без сертифікатів – порушують закони України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити