Жителів села на Волині навчали сільському туризму

PDF Друк
Понеділок, 15 червня 2015, 14:58

Протягом 2 днів минулого тижня, активісти ГО "Самопоміч" під керівництвом Юлії Вусенко спільно з представниками департаменту інфраструктури облдержадміністрації та ГО «Волинські перспективи» - провели навчальний семінар з основ започаткування діяльності в галузі сільського туризму в селі Глухи Старовижівського району.

В ході семінару здійснено ряд заходів щодо оцінки рекреаційного та людського потенціалу села, проведено фотофіксацію садиб, ландшафтів, об’єктів соціально-культурного призначення та анкетування господарів.

Семінар відбувався у садибі уродженця с. Глухи, підприємця з Каменя-Каширського та депутата Камінь-Каширської міської ради Куця Василя Лазаровича.

Учасниками семінару стали близько 40 мешканців с. Глухи, які отримали корисну інформацію з основ започаткування діяльності в галузі сільського туризму, нормативно-правової бази такої діяльності, особливостей реєстрації та оподаткування, надання додаткових послуг, організації дозвілля.

В перспективі – створення громадської організації «Глухівський туристичний кластер», метою діяльності якої буде: згуртування активних мешканців села (господарів садиб, майстрів народних промислів, рибалок, грибників, ягідників, учасників творчих колективів, спортсменів, мисливців); організація та координація їх діяльності щодо організації відпочинку у селі; організація різноманітних культурно-мистецьких, спортивних та туристичних заходів; реклама та маркетинг відочинкових можливостей; створення та підтримка веб-сайту кластеру; розробка піших, кінних, водних та велосипедних туристичних маршрутів; тощо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити