Чи подорожчає проїзд в тролейбусах?

PDF Друк
Середа, 15 квітня 2015, 15:38

тролейбусСьогодні на Луцькому підприємстві електротранспорту відбулися громадські слухання щодо обговорення проекту рішення виконавчого комітету “Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)”. Нині цей документ проходить регуляторну процедуру, частиною якої є й нинішній захід.

Під час заходу було озвучено, що вартість проїзду у міському електротранспорті пропонують збільшити до двох гривень за одну поїздку. Вартість разового квитка на проїзд у тролейбусі для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 1,00 грн.

Участь у громадських слуханнях взяв заступник міського голови Тарас Яковлев, який пояснив, що відбулися зміни у вартості електричної енергії, збільшилася мінімальна заробітна плата, подорожчали матеріали та запчастини.

У свою чергу, директор Луцького підприємства електротранспорту Ігор Домбік зазначив, що окрім зростання вартості електроенергії, необхідні й кошти на ремонт та оновлення рухомого складу, контактної мережі тощо.

Варто зазначити, що після обговорення проекту рішення “Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)” триватиме й далі регуляторна процедура. По її завершенню документ буде направлено на розгляд членів виконавчого комітету.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити