Волинь перерахувала 9 мільйонів військового збору

PDF Друк
Понеділок, 23 березня 2015, 12:07

військовий збірЗа два перші місяці 2015 року платники податків міста Луцька та Луцького району перерахували до бюджету 8,8 мільйонів гривень військового збору.

«Кожна гривня військового збору від луцьких платників податків підтверджує високу громадянську відповідальність за наближення миру в Україні та стабільний розвиток економіки ”, - зазначив в. о. начальника Луцької ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області Богдан Шинкарчук.

В Луцькій ОДПІ інформують, що у 2015 році об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, які визначаються по аналогії з доходами, що є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Податківці зазначають, що в Луцькій ОДПІ спостерігається стабільна динаміка  надходжень податку на підтримку армії від представників усіх сфер економіки . Враховуючи ситуацію в країні та актуальність призначення цього платежу, лучани з громадянським сумлінням ставляться до нарахування і сплати цього стратегічно важливого збору.

Наразі платниками військового податку, ставка якого становить 1,5%, є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, всі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи із джерела їх походження в Україні та податкові агенти. Це передбачено Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Також в.о. начальника Луцької ОДПІ відзначає, що суттєвим фактором, який впливає на збільшення надходжень на потреби Збройних сил України, є легалізація трудової зайнятості. Відтак, Луцька ОДПІ звертається до працедавців міста Луцька та Луцького району щодо унеможливлення випадків виплати заробітної плати у «конвертах».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити