Ціна алкоголю зросте й на Волині

PDF Друк
Середа, 11 березня 2015, 12:25

Зростання вартості сировини та газу зумовило підвищення ціни на спирт в Україні - з 1 березня вартість декалітра спирту етилового ректифікованого класу «Люкс» зростає до 265 гривень.

«Таке рішення є непопулярним, однак воно виходить із вартості складових спирту, які вже подорожчали вдвічі. Якщо ціна газу та сировини впаде, ДП «Укрспирт» готове зменшити ціну й на спирт», - йдеться в повідомленні.

«На заводах ДП «Укрспирт» складова сировини та газу готової продукції - 90%. Зокрема, зерно - 55%, паливо – 35%. Тому зараз немає іншого виходу, як підняти ціну. Хіба працювати у збиток і найближчим часом просто зупинити роботу. Але так ми не можемо», - пояснює в.о. директора ДП «Укрспирт» Роман Іванюк.

Відповідно до нових розрахунків затрат вивели оптимальну ціну на спирт. Декалітр етилового ратифікованого спирту класу «Люкс» вартував 175 гривень, з 1 березня - 265 гривень. «Сьогоднішня вартість відображає собівартість виготовленого спирту нашими потужностями та нові ціни на сировину й газ», - додає Роман Іванюк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити