Добровільно сплатив податки - уникнув тюрми

PDF Друк
Понеділок, 16 лютого 2015, 17:05

тюряга картинкаЛише перед загрозою понести кримінальну відповідальність директор підприємства сплатив усі податки та відшкодував завдану державі шкоду.

Так, у ході досудового розслідування, процесуальне керівництво яким здійснювала прокуратура Волині, було встановлено, що директор підприємства "Торгівельна компанія "Укр-Петроль" з квітня по грудень 2013 року умисне ухилявся від сплати податку на додану вартість в сумі понад 650 тисяч гривень.

Однак, до моменту притягнення його до кримінальної відповідальності чоловік повністю сплатив до бюджету заборговану суму, а також штрафні санкції, що в загальному становило майже 980 тисяч гривень.

Відтак, прокуратурою області до Ківерцівського районного суду було направлено клопотання про звільнення директора підприємства від кримінальної відповідальності.

Ухвалою суду чоловіка звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку з добровільною сплатою податків та відшкодуванням державі шкоди, завданої їх несвоєчасною сплатою, інформує прес-служба прокуратури області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити