В Луцьку зміниться вартість квитків у громадському транспорті

PDF Друк
Четвер, 12 лютого 2015, 15:37

В обласному центрі Волині вкотре обговорювали тему підвищення вартості проїзду в маршрутках. 12 лютого відбулося громадське обговорення.

Заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев нагадав, що в місті гостро постала проблема підвищення вартості проїзду у зв’язку із подорожчанням палива, інструментів. Тож пропонується винести на засідання виконкому проект рішення про встановлення ціни на проїзд до трьох гривень.

Також посадовець озвучив пропозицію, щоб збільшити вартість проїзду для дітей до 16 років із гривні до півтори.

Планується, що подорожчає проїзд із 1 березня. Перевізники ж наполягають, щоб одразу після прийняття виконкомом проекту рішення або хоча б вже з 20 лютого.

Представник антимонопольного комітету запропонував все ж лишити гривню для дітей, мовляв водії не люблять дріб’язку.

Натомість представник фірми «Санрайз» зазначив, що дітей не так вже й багато. Тож водії розберуться з копійками. Тим паче, що згідно із законодавством школярі мали би платити 75% від вартості проїзду, тобто для них проїзд мав би вартувати дві гривні. «Але ми погоджуємося і на півтори», – говорив перевізник.

Від лучан виступила громадська активіста Богдана Стельмах. Вона зазначила, що дійсно не варто ставити питання про недоцільність підвищення тарифу. Але вже ж акцентує увагу на підвищенні якості перевезень. Адже не можна хвалитися лише запровадженням GPS-систем.

Також вона наголосила на обліку пасажиропотоків, який нині не є прозорим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити