На Волині шукає охочих реконструювати та відремонтувати об’єкти під амбулаторії

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 10:52

У Волинській області 22 листопада оголосили тендер на реконструкцію та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. До переліку, що належить до першої фази робіт, належить 31 об’єкт.

Цьому передувала важка і кропітка робота. Найперше до Волинської обласної державної адміністрації надійшли пропозиції від влади районів. У документах – аргументація, чому саме приміщення, що розташовані на їхніх територіях, мають реконструюватися або ремонтуватися. В ОДА, ознайомившись із листами, виокремили 31 об’єкт для першої фази робіт. І тоді на місцях взялися за виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД) щодо кожного з них. Етап розробки та погодження ПКД тривав до червня 2016-го. Лише після отримання позитивних висновків державної експертизи проекти були затверджені в установленому порядку та передані в управління капітального будівництва ВОДА.

Потому відбулася процедура погодження тендерної документації, складеної згідно з вимогами Світового банку, з Міністерством охорони здоров’я та власне фінустановою. Вона тривала до 3-го листопада. А 22 листопада Група управління Субпроектом поширила офіційне оголошення про закупівлю ремонтно-будівельних робіт та запрошення підрядних організацій із відповідним досвідом до подачі пропозицій конкурсних торгів на виконання робіт, фінансування яких планується з коштів позики.

Реконструкцію та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня поділили на кілька лотів. Торги будуть проводити за процедурами національних конкурсних торгів, відповідно до Керівництва Світового банку.
Власне, пропозиції необхідно надати за адресою: Україна, Волинська область, місто Луцьк, Київський майдан, 9, Волинська обласна державна адміністрація, Управління капітального будівництва, кабінет 703 до 10:00 17 січня 2017 року.

Як наголошує керівник Групи управління Субпроектом, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Кошарук, для Волині вкрай важливо, щоб у тендері взяли участь якнайбільше будівельних компаній, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Це дозволить якісно, вчасно й ефективно – в межах бюджету – здійснити заплановані роботи.

Нагадуємо, що до першої фази будівництва внесений 31 об’єкт по всій Волині, зокрема у Володимир-Волинському, Горохівському, Іваничівському, Камінь-Каширському, Ковельському, Луцькому, Любешівському, Любомльському, Маневицькому, Ратнівському, Рожищенському, Турійському районах, містах Володимирі-Волинському, Нововолинську, Ковелі, Луцьку.

Початок робіт запланований на другий квартал 2017 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити