До Луцька з робочим візитом прибула делегація Львівської міської ради

PDF Друк
Вівторок, 15 листопада 2016, 17:19

Сьогодні до Луцька з робочим візитом прибула делегація Львівської міської ради. У її складі: члени постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова і постійної комісії гуманітарної політики; спеціалісти управління “Секретаріат ради”; керівники закладів охорони здоров'я міста Львова.

У спілкуванні, яке розпочалося у залі засідань Луцької міської ради, взяли участь секретар міської ради Юлія Вусенко, голова постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Алла Надточій, депутати Анна Мовяк, Майя Шостак, Юлія Дацюк, Орися Залевська, Тетяна Янчук, Юрій Безпятко.

Юлія Вусенко, вітаючи колег зі Львова, коротко розповіла про структуру Луцької міської ради, про діяльність восьми постійних комісій. Вона зазначила, що у Луцьку є багато напрацювань у галузі охорони здоров'я, а тому у плані львів'ян - ознайомлення із роботою Луцького клінічного пологового будинку.

Детальніше про діяльність управління охорони здоров'я міської ради та комунальних закладів охорони здоров'я міста Луцька розповів начальник управління охорони здоров'я міської ради Микола Якимчук. Зокрема, було здійснено капітальний ремонт приміщення у КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3”, де встановлено сучасний цифровий флюорограф. Проведено заміну двох ліфтів у КЗ “Луцька міська клінічна лікарня". Придбано кардіодатчик для КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка”.

Здійснено капітальний ремонт інфекційного блоку у дитячій поліклініці. Здійснено капітальний ремонт приміщень 4-го поверху жіночої консультації у КЗ “Луцький клінічний пологовий будинок”. Виконано капітальний ремонт клінічної лабораторії у КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2” . У стадії завершення створення нової амбулаторії на вул. Наливайка, 6. Зараз тут триває капітальний ремонт фасаду приміщення. Микола Якимчук також поінформував про проектну діяльність галузі охорони здоров'я, що дає можливість залучати грантові кошти.

Потім делегація Львівської міської ради знайомилася з роботою Луцького клінічного пологового будинку

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити