Обговорили технічні та фінансові аспекти для імплементації проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м. Луцька»

PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 15:10

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року, в приміщенні Луцької міської ради відбулась робоча зустріч представників технічного консультанта шведської консалтингової компанії SWECO та консалтингової компанії «Гарде» з представниками міської влади та технічними експертами міста в рамках впровадження проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м. Луцька». Темою зустрічі було представлення та обговорення плану пріоритетного інвестування, розробленого компанією SWECO в рамках проекту. На зустрічі було обговорено технічні та фінансові аспекти для імплементації проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м. Луцька» та заходи з енергоефективності в будівлях бюджетної сфери, що планується впровадити.

У зустрічі брали участь: Гуннар Барк, керівник проекту, SWECO, Юлія Косулько, асистуючий керівник, Анна Мінакова, фінансовий експерт, представники «Гарде» Володимир Скороход, Ірина Цимбалюк, Михайло Харко та посадовці Луцької міської ради.

Нагадаємо, що у 2016 році Луцькою міською радою було погоджено технічне завдання з розробки ТЕО по проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м. Луцька», який передбачатиме отримання кредиту у розмірі 5 млн євро від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО та 2 млн євро гранту від Фонду E5P. Крім того, передбачена й частка співфінансування з міського бюджету. За ці кошти планують утеплити фасади та дахи, встановити ІТП, замінити вікна та двері, модернізувати систему освітлення на об’єктах бюджетної сфери.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити