Пройшов міжнародний фестиваль «Різдво у Луцьку»

PDF Друк
Неділя, 11 січня 2015, 17:33

маланка картинкаНа Татральном майдані вже дев'ятий раз проводиться великий етнофестиваль. Цього року безліч жителів і гостей міста зібралося подивитися на виступи учасників свята. А це були найкращі колядники не тільки Луцька, а й усієї Волині. Також в числі виступаючих були гості з решти України, Польщі та Білорусі. Це повідомили в мери Луцька.

З 10 по 11 січня городяни можуть насолоджуватися кращими колядками у виконанні понад п'ятдесят колективів. У перший день пройшло урочисте відкриття. На нього прийшов і мер міста, який привітав усіх в Різдвом Христовим.

Під час виступів кожен може випити теплий чай або каву, а також пригоститися приємними солодощами на різдвяному ярмарку. На ньому багато народних умільців виставили свої роботи, тому люди можуть привезти додому незвичайні сувеніри в українському стилі.

Палац культури запрошував всіх бажаючих на різдвяні майстер класи, де можна було навчитися колядок або самому зробити оберіг із сіна.

Під час фестивалю проходить безліч благодійних акцій. У тому числі «Чужих дітей не буває» і «Поділись святом з солдатом».

Святкування починається о 12 годині, в цей же час і ярмарок починає свою роботу. Планується велика загальна коляда, в якій візьму участь влада міста та духовенство.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити