У Луцьк «приїхала» Індонезія

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 11:30

Сьогодні, 24 жовтня, у виставковому залі імені Г.В. Шевченка буде показана нова експозиція під назвою «Перлина екватора».    Глядачі зможуть познайомитися з традиціями і способом життя індонезійців, їх релігійними переконаннями та святами, місцевою музикою і ремеслами.

Сьогодні, 24 жовтня, у виставковому залі імені Г.В. Шевченка буде показана нова експозиція під назвою «Перлина екватора».

Глядачі зможуть познайомитися з традиціями і способом життя індонезійців, їх релігійними переконаннями та святами, місцевою музикою і ремеслами.

В експозиції будуть представлені знаменитий тіньовий театр, стародавні пам'ятники архітектури. Глядачі зможуть побачити рельєфну і статуарних пластику, народні костюми, вкриті сакральними візерунками, тканини - батік, а також зброя, ляльок, маски, музичні інструменти, традиційну кераміку, мозаїку - лакам з листя пальми, бамбука, очерету та багато іншого.

Крім того, на виставці будуть представлені роботи луцькаго фотожурналіста Сергія Ковальчука в жанрі «тревел -фотографії».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити