У Луцьку — відкриття фотовиставки «День-2014»

PDF Друк
Середа, 01 квітня 2015, 10:00

Традиційні щорічні “Дні “Дня” у Луцьку стартують 3 квітня цього року. Урочисте відкриття фотовиставки газети “День” та зустріч з головним редактором Ларисою Івшиною відбудеться у приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки цього ж дня о 12:00.

У рамках зустрічі відбудеться презентація книжкових новинок «Україна Incognita ТОП-25», видані трьома мовами, які стали продовженням серії «Бібліотека газети «День».

Експозиція вміщує орієнтовно 150 світлин з-поміж переможців XVI Міжнародного фотоконкурсу газети «День». Вони обрані з понад 2 тисяч фоторобіт, надісланих з усіх куточків України як фотографами-професіоналами, так і фотолюбителями в номінаціях «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», «Світ очима дітей» та в окремій номінації від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом».

Звичайно, значна частина світлин присвячена головним подіям минулого року – Революції Гідності на Майдані та війні на Сході країни. У фокусі – люди, які творять історію сьогодні. Тому в ході формування нової фотоколекції у жовтні 2014 року їй дали символічну назву - “Тернова осінь”, а символом обрано ТЕРЕН — з його сизо-синіми ягодами на колючих гілках. Це — і тернистий шлях, яким сьогодні йде наша держава, проривається з кров'ю, і що змогли зафіксувати фотографи-учасники конкурсу. Це також і захист, адже у багатьох країнах саме це символізує ця рослина. Тож цьогорічна фотовиставка — це теж захист. Від викривленої картини світу.

Традиційно усі відвідувачі виставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. У день закриття виставки за результатами цього голосування буде оголошено володаря титулу глядацьких симпатій від Луцька.

Світлини, що особливо сподобаються, можна буде придбати в редакції «Дня».

Виставка триватиме з 3 до 19 квітня 2015 року, вхід вільний, з 10-00 до 19-00, окрім неділі.

Довідково: фотоконкурс «Дня», який проводиться щорічно з 1999-го року - це найбільш масштабний соціальний проект газети, що поряд з іншими культурно-просвітницькими ініціативами видання (бібліотекою «Україна Incognita», Літньою школою журналістики «Дня», премією ім. Джеймса Мейса «За громадянську позицію» та ін.) став вже її візитівкою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити