Виставка Віктора Мельника

PDF Друк
Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:33

Багато любителів та поціновувачів мистецтва в Луцьку. Тому влада намагається організовувати більше різних заходів, які будуть розвивати людей, розвивати смак до прекрасного. Завтра, 3 жовтня, у Луцьку відкривається виставка малярських робіт Віктора Мельника. Це хороша новина для багатьох, адже це талановита людина, яка зробила багато чого, тому потрібно завжди спостерігати за роботами таких, надихатись та брати щось корисне для себе.

Виставка експонуватиметься у Нижньому залі  «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ. Адреса: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 24а.

Відкриття виставки о 15:00. Тож всі охочі зможуть прийти та полюбуватись роботами зі змістом, зі смаком. Не можна таке пропускати, тому якщо ви любите мистецтво, то варто завітати сюди та ви зможете побачити все власними очима. Це буде неперевершено, тож приходьте та побачите все самостійно. Це допоможе вам відчути, що поруч в рідній країні є ті, хто творять щось прекрасне. Це завжди приємно. Організатори також кажуть, що відвідувачів завжди багато, тож це приємно, що місцеві так цікавляться творчістю. Це означає, що люди освічені та цікавляться чимось хорошим.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити