Фестиваль та обмеження руху

PDF Друк
П'ятниця, 09 червня 2017, 15:17

У Луцьку відбудеться культурний захід, який буде досить цікавим, проте ускладнить рух транспорту в старій частині міста. У суботу, 10 червня, відбуватиметься фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет». З 17:00 до 18:00, у зв’язку з проходження урочистої ходи, припинять рух транспорту на відрізку – вулиці Ковельської – вулиці Данила Галицького. Тому всім водіям варто запам’ятати та об’їжджати цю місцевість.

Фестиваль буде цікавим та можна буде почерпнути для себе багато нового та захоплюючого, тому не пропустіть. Можна буде побачити справжнє свято, яке принесе багато позитиву та емоцій. Приходьте та беріть з собою дітей, і не пошкодуєте.

Основні заходи фестивалю відбуватимуться у старому місті, а тому з 17:00 до 22:00 обмежать рух вулицями: перехрестя вулиць Плитниці та Замкової; перехрестя вулиць Данила Галицького та Кафедральної; перехрестя вулиць Кафедральної та Братковського.

Також з 17:00 до 22:00 влада та організатори просять звільнити від автомобілів територію Замкової площі під час проходження урочистої ходи за маршрутом: Театральний майдан – вулиця Лесі Українки – майдан Братський міст – вулиця Братковського – вулиця Кафедральна.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити