Танцювальний Луцьк

PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:32

Луцьк багатий на таланти. Тут є багато любителів творчості, спорту. І нещодавно любителі танцю зібрались в культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».

17 травня понад тисяча талановитих дітей з танцювальних гуртків та колективів взяли участь у фінальному конкурсі хореографічного фестивалю «Золота лілея». Це було неперевершено, адже діти могли показати себе, подивитись на інших, обмінятись досвідом. Також отримали масу вражень і глядачі, які  прийшли просто культурно розважитись, або підтримати своїх дітей.

Брали участь різні діти з усіх куточків області. Тут були діти різного віку, а також представляли різні танці: класичний танець, сучасний, спортивно-бальний і народно-сценічний. Також потім був концерт, де всі могли показати здібності, енергію та таланти. Також потім провели нагородження кращих колективів почесними грамотами та відзнаками. Підтримки було багато, оплески лунали весь час.

 

Всі тренери та батьки горді за своїх дітей, адже кожен, хто виступав, показав найкращий рівень та майстерність. Все це не може не приносити радість наставникам, адже завдяки їм так проявляються таланти молодих людей, це дуже приємно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити