Нова музична група у Луцьку

PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 12:02

У цю неділю у луцькому пабі відбулася фактично презентація нового гурту під назвою «Green Land». Організатори розповідають, що це досить хороша група, яка складається з молодих хлопців. Вони зіграли досить багато хороших каверів, чим зробили хороший концерт, який сподобався публіці. Також вони виконали одну свою пісню, яка також сподобалась людям. Організатори будуть запрошувати гурт ще, адже він сподобався всім присутнім.

Організатори та самі виконавці просять підтримки, вони хочуть бачити більше глядачів, більше слухачів, які зможуть підтримати хорошими словами та оплесками.

Самі ж хлопці розповідають, що просто дуже люблять музику, збирались в одному з гаражів, там робили репетиції свого гурту. Спочатку грали просто в своє задоволення, а потім вирішили виступити на людях. Проте потрібно було мати певний багаж пісень, тому грали кавери на вже відомі пісні. Проте потім надихнулись та створили одну свою пісню. Коли назбирали досить багато пісень, які вони можуть з легкістю виконувати, вирішили подати заявку на виступ в пабі, власники погодились та група запалила енергією публіку в той вечір. Планують і далі виступати в різних закладах, адже емоції неймовірні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити