Балет Грузії завітає до Луцька

PDF Друк
Вівторок, 10 січня 2017, 15:44

Знаменитий на весь світ балет Сухішвіллі завітає до Луцька. Грузинські танцюристи вносять завжди щось нове в свою програму, проте залишаються відданими традиціям. Цьому балету вже багато років, і саме він прославив Грузію на весь світ, до цього про них мало хто знав. В балеті приймають участь 100 чоловіків. Також дуже вражають багатьох костюми, яких у ансамблю понад 2500. Всі вони яскраві та пошиті спеціально для танцю.

Балет буде виступати в облмуздрамтеатрі 21-го лютого. Квитки можна купувати вже зараз і радимо поспішити, адже бажаючих дуже багато. Всі, хто любить танець і народне мистецтво обов’язково прийдуть. Програма складена так, щоб всі глядачі могли побачити всю суть грузинського народу. Виглядає це дуже захоплююче та неймовірно запалює.

Самі танцюристи розповідають, що дуже раді приїхати в Україну, їм подобається перебувати тут, до Луцька вони ще не приїжджали, тож раді будуть побачити нове місто. Вони захоплені подорожами та тим, що мають можливість показати свою країну всьому світові. Їх всюди чекають та люблять, що не може не радувати. Тому і українці з задоволенням ходять на такі виступи, щоб побачити, хто такі грузини.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити