Виставка Світлани Костукевич «Мої квіти» у Луцьку

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 14:58

Виставка під назвою «Мої квіти» експонується в арт-галереї «Луцьк» (вул.Богдана Хмельницького,1). Тут представлені роботи відомої волинської художниці, члена Національної Спілки художників України Світлани Костукевич.

Під час відкриття виставки начальник управління культури Тетяна Гнатів привітала художницю та усіх присутніх з черговою подією у культурно-мистецькому житті міста, подякувала авторці виставки за творчу співпрацю та надану можливість лучанам і гостям міста долучитися до мистецтва, насолодитися її барвистими, позитивними роботами.

Щирі слова в адресу авторки виставки звучали від голови Волинського відділення Національної спілки художників України Володимира Марчука, члена Національної спілки художників України, керівника арт-студії «Пятерня» Тетяни Мяковської, представників духовенства, присутніх на заході.

Виставка триватиме до 1 грудня.

Довідка:

Костукевич Світлана Семенівна-художниця декоративного розпису, живописець. Створює батики, гобелени, живописні картини, роз­писи.

У центрі її творчості– при­рода як єдиний універсальний об’єкт, що втілює гармонійну уявну кар­тину світу.

Учасниця багатьох мистецьких ви­с­тавок обласного та всеукраїнського статусів, серед яких: "Земля і люди", "Людина і світ", "Весняна", «Великдень», «Мої квіти», «А на Волині всі поля квітучі» та ін. Активно працює з дітьми, яким передає любов до мистецтва, розвиває їх таланти.

Твори художниці зберігаються у музейних і приватних колекціях.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити