Заходи до дня інваліда в Луцьку

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 10:40

Міський голова Микола Романюк підписав розпорядження про відзначення в місті Міжнародного дня інвалідів. Відповідно до нього у листопаді – грудні в амбулаторно-поліклінічних закладах міста відбудеться місячник “Зверни увагу на людину із особливими потребами”.

2 грудня о 14.00 у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька буде організовано виставку мистецьких виробів інвалідів, які перебувають на обліку територіального центру та “вогник” за участі художньо-самодіяльних колективів Луцька.

Протягом листопада – грудня у загальноосвітніх навчальних закладах міста відбудуться години спілкування “Дивись на нас, як на рівних!” та благодійні акції зі збору подарунків, м'яких іграшок, дитячих книг для дітей-інвалідів, а у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів міста буде експонуватися виставка літератури “Душі людської доброта”.

25 листопада об 11.00 в клубі “Патріот Батьківщини” буде проведено тематичну програму “Творче життя” за участі членів Волинського об’єднання ветеранів, інвалідів та потерпілих на виробництві “Захист”.

28 листопада о 12.00 у бібліотеці-філії №10 відкриється виставка “Українська вишивка від майстрині Валентини Петровської”, члена громадської організації Волинського об’єднання ветеранів, інвалідів та потерпілих на виробництві “Захист”.

30 листопада о 14.00 у клубі “Патріот Батьківщини” організують благодійний майстер-клас “Повір у себе” для дітей з навчально-реабілітаційного центру “Надія”.

1 грудня о 13.00 в будинку культури мікрорайону “Вересневе” відбудеться перегляд фільму “Доторкнись і побач”.

2 грудня о 16.00 у Палаці культури міста Луцька відбудеться тематична програма “Духом сильні” .

2 грудня о 15.00 2 грудня у навчально-реабілітаційному центрі “Надія” відбудеться концерт “Чуйні серця” за участю аматорів будинку культури мікрорайону “Вересневе”.

1 – 4 грудня у бібліотеці-філії №11 експонуватиметься книжкова виставка “Спіши добро робити вчасно”.

3 грудня о 12.00 у бібліотеці-філії № 6 відбудеться інформаційна година “Права інвалідів в Україні”.

3 грудня о 15.00 у бібліотеці-філії № 7 стартує зона спілкування “Я такий як ти”.

1 – 4 грудня  у бібліотеці-філії № 5 організують тематичну полицю “Немає вищої святині, як чисте сяйво доброти”.

2 – 5 грудня  у Центральній бібліотеці для дорослих відбудеться перегляд літератури “Душі людської доброта”.

2 – 4 грудня у бібліотеці-філії № 4 відбудеться перегляд літератури “Від серця до серця – стежина добра”.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити