Творчі люди Луцька провели патріотичні читання

PDF Друк
Вівторок, 03 лютого 2015, 15:02

Працівники бібліотеки-філії №10 разом із літераторами Ліги українських письменників ім. П.Чубинського провели патріотичні читання,  присвячені героям Небесної сотні та бійцям, які перебувають в зоні АТО.

Власні твори читав голова Ліги  українських письменників ім. П.Чубинського, поет, пісняр, прозаїк, художник, публіцист, автор проектів і головний будівничий багатьох храмів Волині Олексій Добко.

Жінка-легенда Тетяна Байда, громадська, політична діячка, ветеран Братства ОУН-УПА, член спілки політв`язнів, лікар за фахом,  читала патріотичну  поезію із багатьох своїх збірок. Вона автор автобіографічного роману «Свічі гаснуть від вітру», де на прикладі одного життя змальовано долі сотні тисяч українських дівчат, які відстоювали  волю і незалежність України.

Усіх присутніх вразила поезія Орисі Токарук - педагога, автора багатьох публіцистичних творів, в яких звучить любов до України.

У виконанні працівника культури Ігоря Баранюка звучали пісні «Батурин», «Із блокпоста немає знов листа». Автор зачитав «свіжий» патріотичний вірш, який написав саме в день проведення цього заходу.

Звучали пісні на слова Олексія Добка у виконанні народної аматорської хорової капели «Посвіт». Слово мав керівник народної аматорської кіностудії «Волинь» Борис Ревенко. Оксана Ганущак –волонтер,  прочитала власну поезію та  поезію Лукії Василевської.

Долучились до читання творів Ліги українських письменників ім. П.Чубинського також й читачі бібліотеки, яких до написання віршів, за словами Орисі Токарук, «спонукала сила і мужність молодих усміхнених облич, величний вибух патріотизму, що здивував світ. Це воїни світла і правди, свободи і волі».

Автори подарували книги, які будуть передані бійцям-учасникам АТО.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити