У Луцьку відсвяткували річницю відкриття Художнього музею

PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 20:34

В межах культурно-мистецького проекту із традиційного циклу «Сторінками історії Художнього музею м.Луцька – відділу ВКМ» відбулися урочистості з нагоди річниці відкриття Художнього музею у Луцьку на тему «Заснування картинної галереї у Луцьку (Художній відділ ВКМ). Період становлення і поступ 1970-х років».

В цей день у музеї презентували виставку «Микола Черенюк (1945 – 2001) і художники його часу», а також відбувся святковий концерт «Nota Bene» на честь музейного свята за участі Олександра Беня (баритон), лауреата Міжнародного конкурсу, соліста Південно-чеського театру опери та балету (м. Будейовіце) та Сергія Беня (бас-баритон), викладача факультету мистецтв Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (концертмейстери Наталія Стецюк та Наталія Пом’яновська).

Участь у заході взяла начальник управління культури Тетяна Гнатів, яка під час вітального слова відзначила активну виставкову, науково-просвітницьку діяльність працівників музею, а також подякувала колективу та завідувачу музею Зої Навроцькій за творчу співпрацю та участь у культурно-мистецькому житті міста.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити