У Луцьку оголошено початок конкурсу карикатур

PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 10:58

Конкурс «Умовні українці» буде проходити з 24 жовтня по 7 грудня 2016 року. Переможець отримає 1000 гривень, за друге місце – 800грн, за третє – 600грн. Тож варто поборотись.

Приймати участь можуть як професіонали, так і любителі. Робота повинна відповідати тематиці конкурсу. Також всі учасники повинні знати, що робота залишається після конкурсу в галереї та в подальшому її можуть використовувати, як забажають. Авторське право на неї вже не діятиме.

Роботи повинні бути формату А2, мати рамку та паспарту. Малювати дозволено будь-якими фарбами або олівцями чи фломастерами. Стиль картини будь-який. Від одного учасника можна представити не більше 5 робіт.

На звороті картини потрібно вказати інформацію про себе, таку як ПІБ, дату та місце народження, назву картини та заклад, який ви представляєте, а також номер телефону.

Роботи будуть оцінюватись за оригінальність, якість, оформлення та багато інших факторів.

Роботи на конкурс можна подати за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1, Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті», Галерея сучасного мистецтва України «Арт-кафедра». Контактний телефон: (066)142 51 18.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити