В Луцьку відбудеться благодійна вистава

PDF Друк
Четвер, 13 жовтня 2016, 15:02

В Луцьку проведеться благодійна вистава «Віткацій є – Віткація немає». Театрали вирішили зіграти таку виставу задля благородної цілі. Вони збирають гроші за виставу на лікування художнього керівника Львівського академічного театру імені Леся Курбаса Володимира Кучинського, якому діагностували гострий лейкоз.

Вхід вартує тільки благодійного внеску. Також, якщо немає можливості відвідати театр, але є поклик допомогти людині, можна знайти реквізити приват-банку на сайті театру.

Володимир Кучинський зробив багато хороших справ для луцького театру. Він є також другом кожному акторові та працівнику.

«Ця людина заслуговує поваги. Нам всім дуже шкода, що у нього така тяжка хвороба. Ми з усіх сил будемо намагатись йому допомогти. Ми вже внесли свої значні внески на лікування керівника театру, але сума все така ж велика та неосяжна. Але ми віримо, що разом ми зможемо її подолати. Якнайбільше людей різними способами запрошуємо на виставу. Та якщо зал буде заповнений – проведемо виставу знову і знову. Ця людина достойна жити. Без нього наш театр занепаде. Ми йому винні всім: нашим розвитком, нашою кар’єрою, нашим успіхом», - розповідає один з акторів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити