До Луцька приїде відомий Доктор Звук

PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 15:55

Актор, відомий своїм голосом приїде в Луцьк на фестиваль анімацій «Задзеркалля». Звукоімітатор Юрій Коваленко озвучує велику кількість українських та закордонних мультфільмів. Він прославився своїм голосом, який заворожив всіх дітей України.

9.10 о 16:00 буде виступати на сцені театру ляльок Доктор Звук, як його частіше називають. Він представить публіці озвучення мультфільмів «Тачки», «Південний парк», «Корпорація монстрів», «Шрек», «Тримай хвилю», «Сезон полювання» та багато інших.

Згодом ввечері розпочнеться майстер-клас, який буде вести актор. Участь в таких подіях безкоштовна, проте після виступу в театрі ляльок потрібно зареєструватись на майстер-клас. Окрім Доктора звука там будуть виступати і інші актори. Студія кіно «червоний собака» з міста Києва, анімаційна студія «Тунгуру» та відома актриса голосу Анна Лев.

Вхід на фестиваль вільний, проте приходьте раніше, адже охочих знайдеться надзвичайно багато. Встигніть зайняти місце та послухати дуже цікаву інформацію. Також запрошуються всі діти, яким будуть також розповідати про процес створення мультиків, та процес втілення ідей озвучення. Не упустіть шанс почути дещо нове.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити