Культура
«Ліга Сміху» в Луцьку PDF Друк
Середа, 11 жовтня 2017, 12:29

У Луцьку із великим концертом завітають команди відомого телешоу «Ліга Сміху». Всі люблять цю передачу, люди там показують смішні номери, які піднімають настрій та створюють хорошу атмосферу, тому важливо розуміти, що це потрібна річ в житті. Варто ходити на різні заходи, які розважають, інакше життя стане нудним. Ці люди вже завоювали популярність, їх знають всюди.

У Луцьку виступлять:

- «Отдихаєм вмєстє» (Хмельницький)
- «Вінницькі» (Вінниця)
- Загорецька Людмила Степанівна (Львів)

 
Виставка Віктора Мельника PDF Друк
Вівторок, 03 жовтня 2017, 12:33

Багато любителів та поціновувачів мистецтва в Луцьку. Тому влада намагається організовувати більше різних заходів, які будуть розвивати людей, розвивати смак до прекрасного. Завтра, 3 жовтня, у Луцьку відкривається виставка малярських робіт Віктора Мельника. Це хороша новина для багатьох, адже це талановита людина, яка зробила багато чого, тому потрібно завжди спостерігати за роботами таких, надихатись та брати щось корисне для себе.

Виставка експонуватиметься у Нижньому залі  «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ. Адреса: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 24а.

 
Фестиваль та обмеження руху PDF Друк
П'ятниця, 09 червня 2017, 15:17

У Луцьку відбудеться культурний захід, який буде досить цікавим, проте ускладнить рух транспорту в старій частині міста. У суботу, 10 червня, відбуватиметься фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет». З 17:00 до 18:00, у зв’язку з проходження урочистої ходи, припинять рух транспорту на відрізку – вулиці Ковельської – вулиці Данила Галицького. Тому всім водіям варто запам’ятати та об’їжджати цю місцевість.

Фестиваль буде цікавим та можна буде почерпнути для себе багато нового та захоплюючого, тому не пропустіть. Можна буде побачити справжнє свято, яке принесе багато позитиву та емоцій. Приходьте та беріть з собою дітей, і не пошкодуєте.

 
Танцювальний Луцьк PDF Друк
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:32

Луцьк багатий на таланти. Тут є багато любителів творчості, спорту. І нещодавно любителі танцю зібрались в культурно-розважальному центрі «Адреналін Сіті».

17 травня понад тисяча талановитих дітей з танцювальних гуртків та колективів взяли участь у фінальному конкурсі хореографічного фестивалю «Золота лілея». Це було неперевершено, адже діти могли показати себе, подивитись на інших, обмінятись досвідом. Також отримали масу вражень і глядачі, які  прийшли просто культурно розважитись, або підтримати своїх дітей.

 
Поетичний фестиваль у Луцьку PDF Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 15:34

Вперше відбудеться восени у Луцьку – міжнародний поетичний фестиваль «MERIDIAN LUTSK». Такий фестиваль раніше відбувався в Чернівцях та користувався великою популярністю. Зараз він також там проводиться раз в рік, проте осінню. Багато людей, особливо молоді приходить на цей захід, відвідує всі слухання та дуже задоволені. Тому вирішили зробити таке ж дійство і у Луцьку.

 
Виставка картин у Луцьку PDF Друк
Четвер, 02 березня 2017, 14:13

Культурні заходи в Луцьку люблять. Тут відвідують всі концерти та виставки. Люди в Луцьку полюбляють різні такі заходи, відвідувачів тут досить багато. Не обійшлось також без глядачів і на виставці картин. В арт-галереї «Луцьк» відбулася презентація авторського проекту луцької художниці Алли Харчук «Сезони любові», присвяченого темі збереження сімейних цінностей. Жінка хотіла представити людям своє відношення до сім’ї та відносин. Хоче донести всім про те, наскільки важливо зберігати тепло та любов.

Під час відкриття виставки художниця провела майстер-клас, створила яскраву весняну картину під назвою «Історія про кожного з нас». Ця творча робота виставлена на продаж, виручені кошти будуть передані на лікування дворічної лучанки Мілани. Благодійність допомагає художниці творити, адже це дає стимул. Допомога іншим людям в природі жінки, тому і художниця не обходить це стороною.

 
Нова музична група у Луцьку PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 12:02

У цю неділю у луцькому пабі відбулася фактично презентація нового гурту під назвою «Green Land». Організатори розповідають, що це досить хороша група, яка складається з молодих хлопців. Вони зіграли досить багато хороших каверів, чим зробили хороший концерт, який сподобався публіці. Також вони виконали одну свою пісню, яка також сподобалась людям. Організатори будуть запрошувати гурт ще, адже він сподобався всім присутнім.

Організатори та самі виконавці просять підтримки, вони хочуть бачити більше глядачів, більше слухачів, які зможуть підтримати хорошими словами та оплесками.


Самі ж хлопці розповідають, що просто дуже люблять музику, збирались в одному з гаражів, там робили репетиції свого гурту. Спочатку грали просто в своє задоволення, а потім вирішили виступити на людях. Проте потрібно було мати певний багаж пісень, тому грали кавери на вже відомі пісні. Проте потім надихнулись та створили одну свою пісню. Коли назбирали досить багато пісень, які вони можуть з легкістю виконувати, вирішили подати заявку на виступ в пабі, власники погодились та група запалила енергією публіку в той вечір. Планують і далі виступати в різних закладах, адже емоції неймовірні.

 
Нова музична група у Луцьку PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 12:02

У цю неділю у луцькому пабі відбулася фактично презентація нового гурту під назвою «Green Land». Організатори розповідають, що це досить хороша група, яка складається з молодих хлопців. Вони зіграли досить багато хороших каверів, чим зробили хороший концерт, який сподобався публіці. Також вони виконали одну свою пісню, яка також сподобалась людям. Організатори будуть запрошувати гурт ще, адже він сподобався всім присутнім.

Організатори та самі виконавці просять підтримки, вони хочуть бачити більше глядачів, більше слухачів, які зможуть підтримати хорошими словами та оплесками.

 
Балет Грузії завітає до Луцька PDF Друк
Вівторок, 10 січня 2017, 15:44

Знаменитий на весь світ балет Сухішвіллі завітає до Луцька. Грузинські танцюристи вносять завжди щось нове в свою програму, проте залишаються відданими традиціям. Цьому балету вже багато років, і саме він прославив Грузію на весь світ, до цього про них мало хто знав. В балеті приймають участь 100 чоловіків. Також дуже вражають багатьох костюми, яких у ансамблю понад 2500. Всі вони яскраві та пошиті спеціально для танцю.

 
Лучани вшанували пам'ять Михайла Грушевського PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 14:01

Сьогодні відбулося покладання квітів до пам’ятника одному із найвизначніших творців української державності - голові Центральної Ради Української Народної Республіки Михайлу Грушевському з нагоди вшанування його пам’яті.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 6