Цікаво для любителів автомобіля: як вибрати авто?

PDF Друк
Четвер, 10 грудня 2015, 12:37

Як правило, питанням вибору і підбору автомобіля цікавляться люди, вперше охочі сісти за кермо після автошколи. Багато грошей витрачати не хочеться, тому що, незважаючи на отримані права, вони досі трошки з жахом дивляться на події на наших дорогах і розуміють, що без пригод їм не обійтися, але, тим не менш, повні ентузіазму. Коли мені ставлять питання: яку машину вибирати - вітчизняну чи іномарку, я завжди раджу ось цей сайт за посиланням.

Цікаво буде любителям вітчизняних автомобілів

Є люди, що їздять на творах вітчизняного автопрому за переконаннями. Вони, найчастіше, чудово розуміють, що іномарка можливо кращий вибір, але продовжують їздити на російських машинах, пояснюючи це тим, що наше ніби як рідніше, лагодиться легше, або, що за ті ж гроші, витрачені на стару іномарку, вони можуть дозволити собі купити нові жигулі.

У іномарок багато своїх достоїнств і недоліків: дорогі і не завжди якісні за ці гроші запчастини, які ще й не завжди підходять, тому що існує ціла купа різних виробників і моделей. Неадекватний сервіс, в який можна їздити виключно до знайомих, ну або знаючи, що саме у тебе там «стукає», і скільки це коштує. Інакше ремонт може вилитися в суму, яку Ви не готові витрачати на свою улюбленицю, і можете отримати моральну травму. Ну а про переваги - загалом, звичайно, ці машини роблять для людей.

І так, за якими ж критеріями вибирати автомобіль?

Природно спочатку відповісти на питання «для чого мені цей автомобіль?», Тобто «Що я збираюся на ньому перевозити, кого я збираюся на ньому перевозити, куди я збираюся на ньому їздити і з яким вантажем». Це перше питання, на яке повинні відповісти люди, що купують автомобіль.

Друге питання, на який вони повинні відповісти досить адекватно, швидко і відразу, - це питання ціни цього автомобіля.

Відповідно, далі можна визначатися з маркою і моделлю автомобіля, і відповідно цим параметрам, назовні вилазить кілька назв автомобільних марок, серед яких можна знайти те, що дійсно потрібно.

Якими мають бути розміри вашого автомобіля?

Очевидно, що він не повинен бути занадто довгим (класу А або В). Якщо ви живете в місті, то рухатися в потоці машин зручніше і легше буде на невеликому авто, їх в народі ще називають малолітражками. До того ж, автомобіль великих габаритів створить додаткові труднощі при парковці - а для недосвідчених водіїв це може стати серйозною проблемою, як для нього, так і для інших водіїв та пішоходів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж